Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

ABONEAZA-TE LA NEWSLETTER


CINE SUNTEM NOI ?

 

Suntem un grup de firme ce cuprinde urmatoarele societati:

LUZAN LOGISTIC SRL | LUZAN COM SRL | RENTOFFICE SRL | LUZAN DISTRIBUTION SRL | TOBACCO LOGISTIC & MARKETING SRL

LUZAN LOGISTIC SRL

 

Societatea a fost infiinta in anul 1992 sub denumirea de SC OLG STAR IMPEX SRL iar din iulie 2008 functioneaza sub denumirea de SC LUZAN LOGISTIC SRL, avand ca obiect principal de activitate: "Comertul cu ridicata al produselor din tutun".



 

In prezent, cu un numar de 61 de agenti de vanzare, societatea acopera urmatoarele judete:

ALBA | ARAD | ARGES | BUCURESTI | CARAS SEVERIN | DOLJ | GORJ | HUNEDOARA | OLT | MEHEDINTI | SIBIU | TIMIS | VALCEA

 
 

- PARTENERI -

 
 





 
 

HONGTA GROUP

 

- CONTACTEAZA-NE -

 

- CONDUCEREA -






 
 

sau

Ne gasiti in judetul Gorj, Targu-Jiu, str. Narciselor, nr.102G, Biroul nr.2, Etaj 1.

CONTABILITATE 0786.755.000

Nr. crt Depozit Adresa filiala Persoana Contact Telefon Email
1 Alba Alba Iulia, str.Republicii,nr.32, jud. Alba Andrei Sicoe 0725 256 316 andrei.sicoe@luzan.ro
2 Arad Arad,Calea Aurel Vlaicu,nr. 28-32,parter,ap.11,jud.Arad Dominic Adamovici 0723 585 434 dominic.adamovici@luzan.ro
3 Arges Stefanesti,sat Valea Mare Podgoria, str.Cavaleru,nr 368 bis, jud.Arges Liviu Glameanu 0725 442 310 liviu.glameanu@luzan.ro
4 Bucuresti Bucuresti, Sector 6, Strada Preciziei, Nr. 34, Parter, Biroul Nr. 2 Razvan Iancu 0722 516 316 razvan.iancu@luzan.ro
5 Craiova Craiova, str.Tabaci, nr.5, jud Dolj Marius Lazar 0725 442 313 marius.lazar@luzan.ro
6 Deva Deva, str.Atelierelor,nr.1,hala nr.22, jud.Hunedoara Petre Fintina 0735 007 546 petre.fintina@luzan.ro
7 Lugoj Lugoj, str Caraiman nr 56, jud. Timis Ionut Brujan 0736 009 105 ionut.brujan@luzan.ro
8 Severin Dr Tr Severin Calea Timisoarei nr 220D, jud.Mehedinti Silviu Popescu 0735 520 546 silviu.popescu@luzan.ro
9 Sibiu Sibiu, str.Stefan cel Mare,nr 195,jud. Sibiu Dorin Bucsa 0725 256 313 dorin.bucsa@luzan.ro
10 Tg Jiu Tg Jiu str Calea Severinului nr.1,jud Gorj Florin Olaru 0735 520 541 florin.olaru@luzan.ro
11 Timisoara Timisoara, Str. Martirilor nr. 158-160 , Jud. Timis Claudiu Jianu 0735 520 536 claudiu.jianu@luzan.ro
12 Valcea Rm Valcea, Str Stirbei Voda nr 221 ,jud.Valcea Dragos Bogoslov 0735 520 550 dragos.bogoslov@luzan.ro